Wellness masáže

Našim hlavním cílem je vaše spokojenost a krásný odpočinek, který dostanete relaxací..

Relaxační masáž zad a šíje (45 min) – 1 575 Kč

Celková Relaxační masáž (75 min) – 2 187,5 Kč

Ruční lymfatická masáž – nohy (60 min) – 1 837,5 Kč

Ruční lymfatická masáž celková (90 min) – 2 012,5 Kč

Aromaterapeutická olejová masáž (90 min) – 2 187,5 Kč

Sportovní masáž (60 min) – 1 715 Kč

Medová detoxikační masáž + zábal (50 min) – 2 012,5 Kč
Párová masáž (60 min) – 3 325 Kč


 • Masáž zad a šíje:
  Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

 • Relaxační masáž:
  Doporučuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.
  Jemná, uklidňující, relaxační masáž těla. Přináší uvolnění a uklidnění po nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu. Uvolňuje svaly a navozuje příjemnou náladu. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu.
 • Ruční lymfatická masáž – nohy:
  rovněž také nazývaná manuální lymfodrenáž, je detoxikační masáží, při které dochází ke zrychlení metabolismu a rychlejšímu odvádění škodlivin a toxinů z těla, k normalizaci hypofunkce štítné žlázy a nízkého tlaku. Tato masáž působí očistně jak na fyzické úrovni, tak rovněž na psychické úrovni klienta. Tato zkrácená masáž se zaměřuje převážně na dolní část těla.
 • Ruční Lymfatická masáž:
  Jedná se o speciální jemnou masážní techniku, která zvyšuje imunitu, pomáhá na celulitidu, otoky nohou, křečové žíly, při revmatismu, menstruačních bolestech, migrénách, napomáhá odtoku škodlivin z těla, detoxikuje a regeneruje organismus. Masáž se doporučuje rovněž klientům po úspěšném ukončení onkologické léčby na pročištění organismu po chemoterapiích, dále také po různých těžkých zánětlivých a infekčních nemocech (např.zápalu plic, při špatných jaterních testech atd.) a rovněž také jako pročištění organismu budoucích maminek před těhotenstvím, nebo také v případě, že má klientka problémy otěhotnět. Lymfatická masáž je pro klienta díky jemným hmatům nebolestivá, příjemná, relaxační, s velmi prospěšným efektem pro jeho zdraví.
 • Aromaterapeutická olejová masáž:
  Aromatické masáže jsou specifickou součástí aromaterapie, a tedy léčby rostlinami. Základem je využití esenciálních olejů – silic a koncentrátů, získaných destilací z rostlin.

Aromaterapie je zaměřena na léčbu nemocí za pomoci protizánětlivých, protiplísňových a protivirových nesyntetických látek – tudíž přírodních sloučenin rostlin. Olejové esence jsou rozpustné v tucích, a tudíž snadno vstřebatelné sliznicemi a pokožkou.

 • Sportovní masáž:
  odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly a přispívá k jejich rychlé regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Tuto masáž lze pojmout také jako přípravnou masáž, zkvalitňující trénink před sportovním výkonem. V mnohém je podobná masáži klasické, mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže především na svaly a svalové skupiny namáhané při sportovním výkonu, dále lze použít odlišnou masážní techniku a zvolit rychlejší tempo prováděných masážních hmatů. Tento typ masáže je vhodný pro klienty, kteří aktivně sportují a dále pro všechny, kteří mají rádi důraznější masážní techniku.
 • Medová detoxikační masáž:
  Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky – jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy – na americkém kontinentě Indiáni.

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání.

Medová masáž má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány

elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.